F.H. Fila | Powietrzne inwerterowe pompy ciepła ATHENA - dostępne tylko w Grupie SBS!

Przejdź do zawartości strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Sieć sprzedaży artykułów sanitarnych, grzewczych i instalacyjnych

F.H. Fila
Grupa SBS Dariusz Fila
2022-04-11 Promocje

Do sukcesywnie rozbudowującego się portfolio produktów na wyłączność w Grupie SBS dołączyły właśnie powietrzne inwerterowe pompy ciepła ATHENA firmy Tekno Point.

Firma Tekno Point to włoski producent pomp ciepła, którego zakład produkcyjny znajduje się w tradycyjnym dla tej branży rejonie Wenecji i działa już od 30 lat z pełnym zapleczem projektowym oraz szkoleniowym. Główna działalność firmy to projektowanie urządzeń klimatyzacyjnych i grzewczych, dystrybucja, szkolenia i wsparcie techniczne.

Pompy ciepła typu woda-powietrze o nazwie handlowej ATHENA występują w wersji Monoblock i Split. Oparte są o technologię wykorzystującą gaz R32, realizują zadania w zakresie grzania, chłodzenia i produkcji wody użytkowej. Typoszereg pomp obejmuje moce od 6,80 do 17,00 kW. Producent gwarantuje pracę pomp w zakresie temperatur od -20°C do +43°C. W zakresie produkcji wykorzystywane są tylko sprawdzone komponenty uznanych producentów jak Mitsubishi, Wilo, Swep itp.

Podstawowa informacja techniczna:

  • typ pompy: powietrze-woda,
  • czynnik chłodniczy: R32,
  • ilość wersji: 4,
  • przeznaczenie: do chłodzenia/grzania,
  • zakres mocy grzewczej w zależności od modelu od: 6,80 – 17,00 [kW].
Powrót na początek strony